Dag 1 SheaGlowChallange

Dag 1 SheaGlowChallange

Van Onzekerheid tot Zelfliefde:

Ik ben getrouwd met een lichaam dat volgens de heersende schoonheidsnormen "anders" was. Ik had prachtige rondingen - grote borsten, een slanke taille en een volle kont. Maar in een wereld waarin de meeste mensen er anders uitzagen, was ik vaak het mikpunt van pesterijen. Mensen noemden mij zelfs "eendereet." Het was pijnlijk en vermoeiend.

Ik heb een flexibele broeken omdat ze nooit goed passen bij mijn rondingen. Als mensen vragen waarom ik geen spijkerbroeken ontbreken, vervang ik: "Omdat ik rare billen heb." Ik voelde me nooit veilig in mijn eigen lichaam. Mensen stelden voortdurend vragen over mijn lichaam, of het nu echt of nep was, en gedeeltelijk wilden zelfs aan mijn billen voelen.

Dit gebrek aan zelfacceptatie leidt tot een vicieuze cirkel. Ik begon mezelf te beschermen door extra gewicht aan te komen, als een soort schild. Ik wilde niet opvallen en was bang om aantrekkelijk gevonden te worden. Dit alles gebeurde lang voordat grote billen en een slanke taille in de mode waren. Nu weet ik natuurlijk dat ik ook aantrekkelijk kan zijn wanneer ik extra gewicht heb.

De Uitdaging van Innerlijke Schoonheid:

Nu, terwijl de dagen korter worden en de duisternis sneller valt, worden we ons steeds bewuster van onszelf, ons uiterlijk en wie we zijn. Deze uitdaging is speciaal voor jou ontworpen, om jezelf en je lichaam volledig te omarmen. Onthoud, je mag er zijn, en je lichaam is perfect zoals het is. Ik zeg dat niet alleen tegen jou, maar ook tegen jezelf.

Heb je mij ontmoet op deze reis? Laten we beginnen met dag 1 van de Sheabutter Challange, je kunt hier luisteren

Owja, hier is Sheabutter.

Volgende lezen

Laat een reactie achter

Alle reacties worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd.

Deze site wordt beschermd door hCaptcha en het privacybeleid en de servicevoorwaarden van hCaptcha zijn van toepassing.